Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Milé dámy, chcete vidět penis herce Bena Afflecka? Není problém, stačí jít do kina na film Zmizelá!

Při natáčení ale byla prý zima!
+ Další fotografie

Všechny dámy, které mají rády herce Bena Afflecka, by měly zpozornět. Můžou totiž vidět na velkém plátně jeho penis. Stačí jít do kin na thriller Zmizelá od režiséra Davida Finchera, kde ho ukazuje!

Trošku problém je, že ten film ani trošku není pro ženy – nebo alespoň ne pro ty, které jsou čerstvě vdané nebo se těší na manželství. Zmizelá je totiž dost depresivní film, ukazující, co s lidmi může udělat manželství a co může s láskou dvou lidí udělat, když se náhle dostanou do manželského vztahu. Je to film o muži, kterému se jednoho dne ztratí jeho manželka a on začne být velmi brzy jako hlavní podezřelý.

Ale to, že je možné zahlédnout ve filmu penis Bena Afflecka, potvrdil sám herec v rozhovoru pro MTV: „Je tam velmi krátká, opravdu velmi krátká nahota. Je tam prostě vidět můj penis.“

Ben Affleck ale upozorňuje, že během natáčení byla dost zima, tak aby si to diváci při studiu jeho penisu uvědomili. Šli jsme samozřejmě investigativně do kina zjistit, jak je to ve skutečnosti, a opravdu – musíte dávat hodně pozor, je to asi sekunda. A vážně se zdá, že tam musela být zima. Ehm.

Jako bonus je ve filmu i krátce penis Neila Patricka Harrise, kterého určitě znáte jako Barneyho z Jak jsem poznal vaši matku.

Mohlo by vás zajímat

Další články