Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Míla z Robinsonova ostrova si to málem udělal sám! Prsatá Petra ho naštěstí zachránila!

Svalovec Míla by se k Petře hodil!
Zdroj: TV Nova/Instagram
+ Dalších 20 fotografií
O Petře Paluskové z Robinsonova ostrova slýcháme i po skončení soutěže. Ve spolupráci s TV Nova má totiž vlastní pořad pro kutily. A do třetího dílu si na pomoc dokonce přizvala kolegu trosečníka. Svalnatý Míla kvůli Petřinu bujnému poprsí ovšem málem přišel o prsty!

Tentokrát šikulka Petra vyráběla dekoraci na zahradu v podobě srdíčka z molitanu. O tom, že je Petra šikovná jsme se přesvědčili i v předchozích dílech pořadu. Nicméně, kdo je trochu méně šikovný, je svalovec Míla, který si lepicí pistolí málem přilepil prsty. Kdo by se také dokázal soustředit v přítomnosti takových silikonů!

Naštěstí ho Péťa zachránila a Míla si povedenou dekoraci mohl nakonec vzít domů. Dokonce přiznal, že ji dá své budoucí vyvolené. Tou ale Petra nebude, i když to vypadalo, že by si dala říct. Na svalnatého Mílu dělala pěkně oči! Tihle dva by vlastně tvořili docela hezký pár. Svalovec a playmate jdou totiž celkem dohromady.

Vypadá to ale, že do ničeho takového se Míla nehrne. Podle nás by si to ale měl ještě rozmyslet, koneckonců Petra mu přeci dala svoje srdce!

Související články

Další články