Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

MIKE JE PÁN? Slavný drzoun byl odhalen jako neslavný hrdina dokumentu o praktikách poradenské společnosti OVB!

MIKE JE PÁN? Slavný drzoun byl odhalen jako neslavný hrdina dokumentu o praktikách poradenské společnosti OVB!
Zdroj: youtube.com
+ Další 4 fotografie
Dokument Jakuba Charváta o praktikách společnosti OVB válcuje český internet. A také přináší další příběhy, které by nikdo nečekal. Věděli jste, že u společnosti OVB pracuje také provokatér Mike známý z pořadu MikeJePan?

Dokumentarista Jakub Charvát pořádně rozvířil vody. Natočil dokument RADA NAD ZLATO, který pojednává o praktikách finančních poradců ze skupiny OVB Allfinanz. Charvát právě v OVB jeden čas pracoval a neměl z toho dobrý pocit. A vedení OVB zase nyní nemá dobrý pocit z toho, že dokument RADA NAD ZLATO se šíří na českém internetu – psali jsme ZDE

Vtipné je, že dokument RADA NAD ZLATO také dokazuje, že jedním z manažerů společnosti je Mike. To je známý youtuber z pořadu MikeJePan

Dokument ho pak nezobrazuje ve zrovna dobrém světle a ukazuje ho opilého, na záchodě či jak plive na zeď, píše web iprima.cz.

Čekáme, co na to Mike sdělí. Bude tvrdit, že to vlastně není on?

Jinak tvůrce dokumentu Jakub Charvát čelí obrovskému nárůstu popularity. Včera ho zpovídal například Martin Veselovský v pořadu DVTV. Charváta se snažil ugrilovat záludnými dotazy, ale mladý student se nedal.

Charvát na svou stranu získává další a další příznivce. Dokonce mu nabízí pomoc několik právníků bez nároku na honorář. Další lidé mu chtějí poslat peníze na jeho boj se společností OVB.

"Vůbec jsem takovou odezvu nečekal. Potěšilo mě to a zaskočilo nepřipraveného. Rád jejich pomoci využiji, musím ale zřídit transparentní účet, aby lidé věděli, co se s penězi děje," uvedl statečný mladík pro lidovky.cz.

Charvát navíc v rozhovoru pro Lidové noviny slíbil, že v boji proti OVB nekončí. "Ten příběh budu určitě rozpracovávat dál. Rád bych oslovil lidi, kteří měli s finančními poradci špatné zkušenosti, a chci sbírat jejich příběhy," těší se mladý dokumentarista.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy