Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Michal Hrdlička exkluzivně pro eXtra.cz: Dojemné vyprávění o malé dcerce nenechá jedno oko suché

V době narození Lindy se změnil Michalovi svět.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Po rozchodu s kolegyní Lucií Borhyovou (38) byl sporťák Michal Hrdlička (27) na pranýři. Všichni mu vyčítali, že zničil rodinu, ale málokdo zná jeho druhou tvář. Tam nepatří žádné mejdany, kamarádíčkové a zástupy holek. Jenom jedna slečna si totiž získala jeho srdce na celý život a tou je jeho dcera Linda (2). A o té se s redakcí eXtra.cz otevřeně bavil.

Malá Linda zůstala se svou maminkou v Praze-Březiněvsi, ale s tátou se stýká, kdykoliv to jen jde. Naštěstí bývalí partneři pochopili, že válka o dítě by jen vše zhoršila a nikam nevedla. A co vlastně s dcerkou dělá, když jsou spolu?

„Já se od ní mám co učit. Všichni dospělí by se měli od svých dětí učit. Jsou tak bezprostřední a nikdy nepřijdou s tím, že by byly unavené a ze všeho vyšťavené. Nabíjí mě neuvěřitelně energií. Rádi si spolu hrajeme, třeba s legem. Zatím svět poznává, tak já jí v tom pomáhám. Ale třeba takový tablet, ten jí moc dávat nechci, chci ji ušetřit přehnané technologie. Přeci jen je tolik hraček daleko lepších pro rozvoj dítěte,“ prozradil nám sympatický Michal, se kterým jsme se setkali na pražském Výstavišti na výstavě Lego kostek, kde se odhalovala socha Martiny Navrátilové.

A nechtěl by, aby se z Lindy stala profesionální sportovkyně? „Já jsem odmala sportoval, nic jiného než míč mě nezajímal a vůbec mi to nevadilo. Okruh přátel jsem měl z klubu, a proto jsem si nemyslel, že mi něco utíká, třeba ochutnávání cigaret nebo alkoholu, to šlo mimo nás, tak to bych něco takového asi chtěl pro dceru. Aby ji sport naplňoval, nemusel by ani na profesionální úrovni, kdyby nechtěla, ale aby ji to vedlo tou správnou cestou, dodávalo energii,“ řekl sporťák.

Že by u nich vyhrál třeba tenis, když její skoro „nevlastní maminka“ Karolína Plíšková (24) je profesionální tenistka? „Linda už malou raketu má, aby se učila už takto odmala. Ale jestli ji to povede touto cestou, tak to teprve uvidíme. Zatím ji spíš baví tancovat, prostě je to holčička. Ale třeba nám tenis opravdu zůstane v rodině,“ dodal se smíchem Michal, který zatím svatbu s Karolínou neplánuje, ale byl by rád, kdyby jim vztah vydržel až do konce života.

Související články

Další články