Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Michal Horáček prezidentem? Možná je to menší zlo než Zeman, ale pozéra z pražské kavárny rozhodně nechceme, bouří se Ostraváci!

Ostraváci mají v tomhle jasno!
Zdroj: profimedia.cz
Všichni vědí, že lidé z Ostravy jsou velmi specifičtí. Jejich názor s ostatním obyvatelstvem se většinou neshoduje. Pražáci Ostraváky nemají příliš v lásce a ostatní si o nich myslí tak trochu svoje. Tak jaký mají v Ostravě vlastně názor na to, že by měl být naším prezidentem Michal Horáček?

Michal Horáček oznámil kandidaturu na prezidenta a to se rozhodně většině lidí nelíbí. Každý si o tom myslí své. A co vlastně říkají na kandidaturu Horáčka lidé z Ostravy?

Co se týče téhle otázky, tak je nutno si v prvé řadě uvědomit, kolik zhruba Ostraváků si je vůbec vědomo, kdo Michal Horáček je. První polovina lidí nemá ani páru, co je to za člověka, jak alespoň vypadá, natož jestli má za sebou nějakou politickou minulost.

Druhá část lidí se dělí na dvě části. Obě dvě skupinky vědí, kdo je to Michal Horáček. Jenomže jedni ho znají maximálně jako porotce ze SuperStar před deseti lety a ta druhá část si utvořila názor na základě pár článků a statusů na sociálních sítích. Možná párkrát viděli zprávy.

Lidé z Ostravy se musí starat v první řadě o to, aby uživili svých osm dětí, udrželi si alespoň tři měsíce svou práci a pak možná budou uvažovat nad tím, kdo má být jejich budoucí prezident.

Ale když už někdo dokáže ze sebe dostat na toto téma nějaký názor, tak je to něco ve stylu, že Horáček je menší zlo a ostuda než Zeman a má styl. Vážně duchaplný názor, ale co byste chtěli po Ostravákovi.

Pak si přečtou pár statusů od průměrných Čechů a představují si Horáčka zhruba jako slušného pána v černém klobouku, co popíjí v kavárnách. A kupodivu, tohle se jim ani náhodou nelíbí, protože si takhle představují typického Pražáka.

Související články

Další články