Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Michaela Ochotská se tajně ROZVEDLA? Z ruky zmizel snubní prsten za půl milionu

Prstýnek už nenosí…
+ Dalších 36 fotografií
Ještě začátkem června nosila snubní prsten, který jí v roce 2015 nasadil na prsteníček manžel Lukáš Rosol. Jenže pohádka o skvělém manželství je nejspíš u konce. Bývalá moderátorka prsten sundala a zřejmě tím chce dát najevo, že rozpad rodiny je definitivní!

Byl to pro všechny šok, když se začátkem roku bývalé hvězdě televize Nova rozpadlo manželství. Lukáš Rosol si našel mladší milenku, fitness trenérku Anetu Znamenáčkovou, a vypadalo to, že s Míšou mají ve svém manželství jasno. Je konec!

O pár týdnů později – v únoru – se objevila malá naděje, že to ještě dají dohromady, když Rosol opustil vnadnou trenérku a přes média Michaele vzkázal, že stojí o kompletní rodinu. Jenže to nevyšlo a jejich cesty se rozdělily. Mnozí možná čekali na zázrak, který se ale už asi nestane.

Michaela totiž sundala snubní prsten, který ještě 7. června měla na ruce, a dala tak zřejmě najevo, že manželství Ochotská – Rosol nevzkřísí ani živá voda, ani zázrak! Zkrátka nic. Redakce eXtra.cz oslovila bývalou moderátorku, zda je její manželství rozvedeno, ale na sms zprávu neodpověděla, nereagovala ani na hovor.

Podle posledních snímků je evidentní, že Míša značně pohubla a jako jedno z vysvětlení se nabízí, že se pár v tichosti rozvedl zřejmě kvůli tomu, aby se rozpad manželství co nejméně dotkl jejich společného syna Andreho.

Mohlo by vás zajímat

Další články