Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Michaela Ochotská oslavovala Den otců: Nezdá se vám na té fotce ale něco zvláštního?

Michaela Ochotská se pochlubila rodinnou idylkou. Nebo ne?
+ Dalších 5 fotografií
Den otců u nás sice nemá takovou tradici jako třeba v zámoří, ale poslední roky se pomalu slaví i v Čechách. Některé celebrity se chlubí na sociálních sítích svými tatínky a jiné zase fotí své partnery v roli novopečených otců. Co ale svou fotkou chtěla říct bývalá moderátorka a nyní žena v domácnosti Michaela Ochotská?

Míša Ochotská (31) se chtěla pochlubit svým manželem Lukášem a malým Andrém. Na Den otců tedy přidala jejich společné foto na Facebook. Ale… Oni tam spíš vypadají jako tečky v dálce, ani je nejde pořádně rozeznat. Zato je hezky vidět jejich luxusní zahrada.

Obří gauč, bazén a houpací sedačka. Možný se prostě Michaele Ochotské nechtělo fotit z větší blízkosti, což je zvláštní, protože na svých fotkách si dává záležet. Nebo chtěla ukázat svým fanouškům něco úplně jiného než milovaného manžela a milujícího tátu Lukáše Rosola (30).

Mohlo by vás zajímat

Další články