Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Michael s Kristinou adoptovali holčičku (6): Vyklubala se z ní zákeřná vraždící trpaslice (22)

+ Další 4 fotografie
Strašné
Kristine Barnett (45) a její bývalý manžel Michael (43) v roce 2010 adoptovali šestiletou dívku z Ukrajiny. Z Natalie Grace se vyklubala dospělá sociopatka, která je chtěla zabít.

Michael Barnett s bývalou manželkou Kristine z americké Indiany chtěli další dítě. Jenže po třech synech se už Kristine nepodařilo otěhotnět. V roce 2010 tedy zvolili adopci a rozhodli se, že tak pomohou nějakému osamělému dítěti.

Byla jim svěřena do péče šestiletá dívka z Ukrajiny. Dítě, jež si osvojili, trpělo diastrofickou dysplazií, což znamená, že se člověk zasekne ve vzrůstu a je z něho doslova trpaslík. To pro rodiče nebyl žádný problém. S dívkou se snažili zacházet jak s vlastní.

Časem se ale začalo všechno měnit. Natalia prý kreslila obrázky, ve kterých vyjadřovala, že chce zabít svoji rodinu, zabalit je do deky a hodit na zahradu. Uprostřed noci nad nimi stála, takže Kristine nemohla ani usnout. Jednou ji viděla, jak jí Natalia lila do kafe bělidlo a jiné chemikálie. Když se zeptala, co dělá, Natalia odpověděla „snažím se tě otrávit“.

Natalia byla přirovnána k filmu Orphan. Rozmazávala krev po zdech, vyskočila z jedoucího auta a dělala věci, které malé dítě nedělá. Dokonce jednou na výletě se pokusila Kristinu strčit na elektrický plot.

Když našla Kristine krvavé oblečení, začalo jí to být podezřelé. V šesti letech je totiž brzy na menstruaci. Kristine tedy nechala udělat testy, ze kterých se ukázalo, že Natalii rozhodně není šest let. Byla mnohem starší. Nakonec bylo určeno, že je dívce 22. Byla jí diagnostikovaná vážná psychická porucha, kterou trpí jen dospělí.

Natalii pronajali byt a pár měsíců jí ho platili. Pak se rodina odstěhovala do Kanady.

Mohlo by vás zajímat

Další články