Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Metrosexuál Ronaldo terčem posměchu: Co zase portugalský hezounek provedl?

Metrosexuál Ronaldo terčem posměchu: Co zase portugalský hezounek provedl?
Zdroj: Twitter.com
+ Dalších 28 fotografií
Jedna fotka na sociální síti a co to všechno může způsobit. Cristiano Ronaldo to opět nějak nevychytal a místo obdivu sklidil pořádnou nálož posměchu. Proč je portugalská fotbalová hvězda všem pro smích?

Nikdo nepochybuje o tom, že je jako fotbalista velmi uznávaný, k tomu všemu je to velká mediální hvězda a také boháč. Jenže občas se Cristianu Ronaldovi (31) podaří i něco, co způsobí v internetovém světě vlnu posměchu.

Naposledy se tak stalo díky jeho snímku, na kterém je zvěčněn se svým novým miláčkem Lamborghinim Aventadorem. Ani tak nešlo o hate ze strany fanoušků na to, že se opět chlubí. Spíše se jednalo o to, jakou pózu na fotografii zaujal

Okamžitě se díky tomu stal obětí stovek fotomontáží, kde ho fanouškové uctívají jako Supermana, hrdinu Toy Story nebo jako první osobu na měsíci. No jednoduše se na něm celý internet opět vyřádil.

Jedno je ale jisté. Ronaldovi přibyl do jeho vozového parku další luxusní stroj. Už nyní v jeho prostorné garáži parkuje Porche, BMW, Bentley, Mercedes-Benz, Ferrari nebo Buggati Veyron. Autíčka jsou jednoduše jeho vášní, asi hned největší po tubě gelu na vlasy…

Související články

Další články