Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Město terorizují klauni: Snaží se nalákat děti do lesa, rodiče se bojí nejhoršího!

Není divu, že rodiče nakupují zbraně ve velkém!
Zdroj: Twitter
Pokud jste si nadělali do kalhot už jenom z Kingova hororového románu o klaunech s názvem TO, tak raději ani nečtěte dál. Horor se totiž v americké Jižní Karolíně stal skutečností. Klauni terorizují místní a jejich oběti jsou děti, které se na svůj vzhled snaží nalákat.

Šílené paruky, bambule místo nosu, převleky a balonky. Kdo by neznal klauny? Někteří z nás mají fobie ještě v dospělosti, jiní je milují a nedají na ně dopustit. Jenomže to, co se děje v americkém městečku, není legrační ani trochu.

Po setmění totiž vylézají klauni a chodí kolem bytových komplexů, do okolí hřišť, kde se snaží pod různými záminkami nalákat děti, aby s nimi odešly. Aspoň takové informace dostává od vyděšených rodičů kancelář šerifa greenvillského okresu.

Klauni prý lákají děti na peníze a nabízejí cestu do domu u jezera. Police zatím prověřuje, zda jsou obvinění pravdivá. Obyvatelé ale mají jasno. Jednoho klauna s černými balonky se podařilo vyfotit v městě Green Bay a z okolí přibývají další podobné zprávy.

Někdo se výskytem klaunů baví a zakládá jim profily na sociálních sítích, jiní zase tvrdí, že se jedná o marketingovou kampaň k novému filmu. Nejvíce jsou vyděšeni rodiče, kteří rozdávají dětem letáky s varováním, a mnohé rodiny si dokonce pořizují zbraně, aby se mohly případnému útoku zmalovaných bytostí bránit!

Související články

Další články