Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Měsíc ŘÍJEN je pro nalezení té pravé lásky správný čas! Anife Vyskočilová odhalila svoje triky!

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Anife Vyskočilová (42) je zamilovaná až po psí uši! Pro nás má nejen radu, ale i recept na to, jak si najít tu opravdovou a ryzí lásku! Nápoj lásky? Blbost! Anife všechno vysvětlí...

Anife Vyskočilová má už nějakou tu dobu německého přítele Jense Wulfa (39). "Vždycky to byl můj sen mít německého přítele. Už tenkrát, jak jsem z Bulharska jela do Německa, jsem po tom toužila. Nakonec jsem vystoupila o něco dřív tady v Čechách, ale i tak se osud naplnil," popisuje Anife.

Ta má v centru Prahy menší kavárnu, kterou jí přítel dopomohl rozšířit a dodělat. Dřív to bylo luxusní kadeřnictví, po kterém sem tam ještě uvidíte zrcadlo a kadeřnický stolek. Ovšem Anife má smysl pro detail a útulno. A tak nyní vše vypadá podle jejích představ.

Anife je také známá tím, že se v minulosti několikrát nechala pobláznit láskou. Dnes už je tato horkokrevná žena životem poučena, a tak už si může dovolit pár rad rozdávat.

Podle Anife je nejlepším obdobím, kdy najít tu pravou lásku, právě měsíc říjen! Ptáte se proč? Letní lásky jsou podle jejího názoru nestálé. Protože v letních parnech roste počet hormonů "lásky", tím pádem to podle Anife není opravdová láska, ale jen chvilkové pobláznění mysli!

"Nejlepší je si najít partnera v dešti, nejlépe v říjnu, když jdete například úplně náhodně okolo hřbitovní zdi. Tím se dá poznat pravá láska, protože v ten moment člověku zahřeje u srdce i bez slunce nad hlavou," dodává Anife, která je zamilovaná až po uši.

Přejeme jí tedy, aby jí láska kvetla. A doporučili bychom jí, aby tento podzim omezila návštěvy hřbitovů a vyškrtla Dušičky ze svého kalendáře. Kdo ví, mohla by tak potkat čistě “náhodou” například kolemjdoucího Švýcara.

Související články

Další články