Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Mesarošová ve Varech: Provokovala výstřihem a lovila na on-line seznamce

Co dělá Dominika na seznamce?
Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 66 fotografií
Dominika Mesarošová si prostě nedá pokoj. Na filmový festival do Karlových Varů přijela až na jeho druhou polovinu, ale rozhodně se nenudila. Jak si všiml a vyfotil jeden z našich pozorných čtenářů, tak Dominiku zjevně stále zajímají zajímaví muži. Jak jinak si vysvětlit, že na svém mobilu měla ve Varech neustále spuštěnou velmi populární seznamovací aplikaci Pinkilin. Našemu čtenáři se dokonce podařilo Dominiku na seznamce vyfotit.

"Se známými jsme vyrazili do Varů na festival. A na jedné akci jsme potkali Dominiku Mesarošovou (31). Dominika se tam dobře bavila a furt něco dělala na mobilu. Když jsem šel kolem, tak jsem si stihnul všimnout, že to, co tak poutalo její pozornost na jejím telefonu, byla seznamka Pinkilin, kterou tam měla spuštěnou,“ popsal nám náš čtenář Petr.

Tomu se dokonce podařilo Dominiku s mobilem vyfotit. "Zjevně ji to dost bavilo, protože telefon nedala ani na chvíli z ruky a neustále tam někomu něco psala. Co by na to říkal ten její nový frajer?“ podivoval se Petr.

Seznamka Pinkilin je novým hitem mezi mladými Češkami. Ostatně psali jsme o tom několik článků ZDE a ZDE. Uživatelky si na Pinkilinu pochvalují jednoduché ovládání, geolokační služby a rychlé reakce ostatních uživatelů, seznámit se tam prý můžete během několika minut. Jak se zdá, tak kvalitám Pinkilinu nedovedla odolat ani Dominika Mesarošová.

A že se náš čtenář nemýlil, ostatně dokládají i obrázky z Dominičina profilu na Pinkilinu, který se nám následně podařilo v aplikaci také dohledat. Všechny usvědčující důkazy si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Související články

Další články