"Se známými jsme vyrazili do Varů na festival. A na jedné akci jsme potkali Dominiku Mesarošovou (31). Dominika se tam dobře bavila a furt něco dělala na mobilu. Když jsem šel kolem, tak jsem si stihnul všimnout, že to, co tak poutalo její pozornost na jejím telefonu, byla seznamka Pinkilin, kterou tam měla spuštěnou,“ popsal nám náš čtenář Petr.

Tomu se dokonce podařilo Dominiku s mobilem vyfotit. "Zjevně ji to dost bavilo, protože telefon nedala ani na chvíli z ruky a neustále tam někomu něco psala. Co by na to říkal ten její nový frajer?“ podivoval se Petr.

Seznamka Pinkilin je novým hitem mezi mladými Češkami. Ostatně psali jsme o tom několik článků ZDE a ZDE. Uživatelky si na Pinkilinu pochvalují jednoduché ovládání, geolokační služby a rychlé reakce ostatních uživatelů, seznámit se tam prý můžete během několika minut. Jak se zdá, tak kvalitám Pinkilinu nedovedla odolat ani Dominika Mesarošová.

A že se náš čtenář nemýlil, ostatně dokládají i obrázky z Dominičina profilu na Pinkilinu, který se nám následně podařilo v aplikaci také dohledat. Všechny usvědčující důkazy si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.