Zatímco okrajové bulvární weby a časopisy přišly dnes s převratnou novinkou, že modelka Dominika Mesarošová (28) je asi v tom, redakce eXtra takticky vyčkávala v naději, že informaci rovnou vydá jako hotovou věc, jen se manekýně trošku zvětší její nulky.

Podle toho to fakt poznat nejde, ale jsem nějaká rozhozená,“ řekl nám včera k věci „Messerschmitt“, který stále čeká, zda se dostaví pravidelná ženská měsíční perioda provázená hysterií a nervozitou, jež mají některé modelky celoročně a jen sem tam krvácejí.

Prostě nejsem schopná to ani potvrdit, ani vyvrátit, čekám, zda dostanu krámy,“ dozvěděli jsme se s tím, že s přítelem Markem (33) ale na miminku delší dobu pracují.

Mesarošová představuje mezi modelkami naprostý unikát. Zatímco ostatní ochechule jsou stále chudé a na lovu, nebo bohaté, ale se záletným grázlem, co pořád není doma, Mesarošová dokázala deset let v šoubyznysu a po boku bohatých milenců proměnit ve vilu za Prahou, ve které jí neoxiduje boháč, jenž by jí platil.

Proto si dovolila nevídaný luxus, a to najít si biologického otce pro své dítě ne podle peněženky, ale podle charakteru. Takže gratulujeme a ať je to prsaté a podnikavé po mamince a prozíravé a rafinované po tatínkovi.