Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Mesarošová ohrnuje nos nad účastí ve VyVolených: 5 důvodů, proč by tahle sexbomba neměla ve vile chybět!

Zdroj: archiv

Modelka Dominika Mesarošová (27) už má období, kdy se musela novinářům sakra vnucovat, aby si jí všimli, dávno za sebou. Když se totiž začalo šuškat o tom, že by ji měla Prima lákat do nové řady reality show VyVolení, nechala se sexbomba slyšet, že je účast mezi takovými zoufalci pod její úroveň. eXtra.cz ale zná pět důvodů, proč by právě Mesarošová neměla ve vile chybět.

1. Ve vile se občas něco někde rozbije, těsnění přestane těsnit a obyvatelé u sebe nebudou mít silikonový tmel. A to je právě skvělá příležitost k použití Dominiky.

2. Už Jára Cimrman v Dobytí severního pólu tvrdil, že nejlepším receptem proti trudomyslnosti je mít míč. Vyvolení budou mít díky Mesarošové rovnou dva.

3. Obyvatelé vily můžou po večerech hrát zábavnou hru Kde je Dominika? Bohužel jim to vydrží jen několik dní, než zjistí, že Dominika se vždy schovává pod stolem, kde si vybírá nového životního partnera.

4. Kdyby ve vile náhodou dostali soutěžící za úkol hledat zlato nebo peníze, je Dominika něco jako policejní pes.

5. Když správně zafouká vítr, chytne Dominika průvan do lebky a začne se vznášet. Je to romantický pohled, skoro jako když vypouštíte lampion štěstí.

Související články

Další články