Na výstřih až k pupku jsme si u rádoby modelky Dominiky Mesarošové (30) dávno zvykli, to už není žádná novinka a horňáci mohli mít zase radost. Jenže to, co teď předvedla, bylo spíš k pláči. Na slavnostní premiéru přišla v podivném overalu, který k její postavě nebyl zrovna lichotivý. Bylo vidět, že nám Domča nakynula víc, než je zdrávo.

Ale to by ještě nebylo tak strašné, kdyby v tom mimozemském outfitu neukázala dost povislý zadek, který byl rozkydnutý a nestyděla by se za něj žádná Bláža z kravína. Ale největší vrchol přišel, když odhrnula kabelku od svého rozkroku. Overal se jí zaříznul do „pipky“, že byste na ní mohli z fleku vyučovat anatomii žen.

Jestli si Dominika myslí, že je hvězdou první velikosti, tak na to může zapomenout, už dávno na to nemá. Měla by radši zajít do fitka, ke stylistovi a udělat něco s tou umělou hřívou.

Ale záhadou zůstává to, jak je možné, že před pár dny, když se objevila na přehlídce ve Špindlerově Mlýně, nevypadala ještě tak odule. Vedle českého Kena Roberta Paulata jí to docela seklo a nepůsobila jak almara. Jenže to možná bude i tím, že Robert jí dodal kousek toho hvězdného lesku, který bývalé tanečnici chybí…