Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kašle Mentalista Simon Baker na vzhled? Nechal si zarůst obličej a brutálně zestárnul!

Na Simonu Bakerovi se zub času podepisuje strašně rychle!
Zdroj: Profimedia.cz/CBS
+ Dalších 14 fotografií
Téměř padesátník Simon Baker (48) šokoval svým aktuálním vzezřením! Doby, kdy se jako Patrick Jane objevoval v seriálu Mentalista dokonale oholený a v perfektně padnoucím obleku, jsou dávno pryč. Zub času je k australskému herci nemilosrdný. Tohle že má být ten švihák, který rozlousknul každý zločin?

Baker, pro nějž bylo sedmileté působení v Mentalistovi největším zářezem kariéry, se mění k nepoznání. Zahodil vestu a sako a místo toho popadnul surfařské prkno. Na australských plážích však nepůsobí jako sexy sportovec, ale spíš jako trosečník, kterého právě vyvrhlo moře.

Je znát, že Simon si už na vzhledu nedává záležet tolik jako před lety. Nechal si zarůst obličej vousy hustými tak, že by stačily pro čtyři puberťáky. Když k tomu připočteme přibývající vrásky a kruhy pod očima, je navýsost jasné, že ženám, které Bakera dříve tak obdivovaly, musí být do pláče.

Navíc v předklonu se herci viditelně rýsuje špek na břiše. Vzhledem k tomu, že fyzicky velmi náročným surfováním tráví každou volnou chvíli, je to s podivem. Možná si začal dopřávat více sladkého, anebo jde jen o záležitost věku. Simone, ohol se, pořiď si pleťový krém, místo neoprenu obleč košili a zase bude všechno, jak má být!

Související články

Další články