Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Měla vzniknout předělávka "To je vražda, napsala" s černoškou v hlavní roli. Nakonec nevznikne a Jessica Fletcherová se raduje!

Je jí sice 88 let, ale pořád je to drsná babička!
Zdroj:

Americká televizní stanice NBC si řekla, že by byl dobrý nápad natočit znovu seriál To je vražda, napsala, aby ho představila také mladé generaci, která starou sérii s Jessikou Fletcherovou v podání Angely Lansbury nezná. V hlavní roli měla být Oscarem oceněná herečka Octavia Spencer. Jenže to se ani trošku původní představitelce nelíbilo!

Angele Lansbury je neuvěřitelných 88 let, ale pořád je hodně čiperná a dokáže se ozvat, pokud jí něco nešmakuje. "Myslím, že je chyba, že se to má jmenovat To je vražda, napsala," říkala tehdy. "To bylo vždy o Jessice Fletcherové a o té úžasné skupince lidí, kteří říkali své příběhy. Je mi líto, že ten název chtějí použít, i když na něj mají právo."

NBC sice nějakou dobu seriál vyvíjela, ale nakonec si řekla, že to není příliš moderní formát, a všechno zrušila. A Angela Lansbury, ač už je v důchodu, má velkou radost! "Nemohla jsem uvěřit, že nad něčím takovým vůbec uvažovali!" řekla pro Associated Press. "Byla by to velká chyba a nevneslo by to pěkné světlo na Octavii Spencer."

Angela je prostě drsná babička i ve svých 88 letech. Možná právě kvůli jejím protestům byl celý projekt nakonec zrušen.

Související články

Další články