Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Měla dvě brady a pracovala ve fast foodu. Pak zhubla 40 kilogramů a je z ní štíhlá kost!

Neuvěřitelná proměna!
Zdroj: profimedia.cz
Gemma Hilton (20) z Nottinghamu pracovala v McDonaldu a denně tak jedla jídla z fast foodu. Došlo to tak daleko, že měla dvě brady a ručička na váze se zastavila na 114 kilogramech. Lidé ji za to uráželi a ona byla nešťastná. Tak si řekla dost a zhubla 40 kilogramů!

Gemma Hilton (20) z Nottinghamu měla problémy s váhou a ještě k tomu se stravovala ve fast foodech. Její práce v McDonaldu ji ubíjela, protože nemohla odolat a dopřávala si nezdravá jídla. Došlo to tak daleko, že vážila neuvěřitelných 114 kilogramů. A často byla terčem posměchu svých zákazníků.

Poslední kapkou pro ni bylo, když si chtěla v obchodě vyzkoušet oblečení a prodavačka jí nepovolila vstup do kabinky. Měla totiž strach, že oblečení zničí a praskne na ní.

A to byla právě ta chvíle, kdy si Gemma uvědomila, že takhle to dál nejde a musí se sebou něco udělat. Nejdřív kompletně změnila jídelníček, sekla s prací v McDonaldu a přestala jíst jídlo z fast foodu. A výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Zhubla neuvěřitelných 40 kilogramů a nyní byste ji nepoznali. Dvě brady jsou pryč a žena je opravdu sexy. Podívejte se, jak se změnila!

Související články

Další články