Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Měla dopředu plán, jak Šebrleho sbalit? Denisu z Primy obviňují kolegové z nepěkných věcí!

Umí se dobře nastavit…
+ Dalších 24 fotografií
Do čtvrteční noci byla naprosto neznámá, znali ji jen rodiče, pár přátel, několik spolupracovníků z Primy a sem tam lidé z tanečního prostředí. Když s ní měl ale na večírku Primy pořádný úlet moderátor Roman Šebrle (43) a před desítkami fotoaparátů a kamer si to s ní téměř rozdával na parketu, stala se z Denisy H. přes noc rázem celebrita. Mohou mít pravdu zdroje, které tvrdí, že tomu výrazně napomohla?

Denisa H. je poměrně zajímavá žena. Nepatří k sexbombám, ale sex-appeal jí rozhodně nechybí. A navíc je mrštná tanečnice, což může hodně přijít vhod při intimních chvilkách.

Jestli si ale žena, kterou Roman Šebrle (43) líbal tak, jako by spolu chodili, osahával ji a nakonec s ní také odjel do noci vstříc bůhvíjakým zážitkům, vše dopředu naplánovala a vůbec nešlo o spontánní opileckou akci, pak by to na ni vrhalo úplně jiné světlo.

A právě to tvrdí jeden z lidí, který s ní v práci přichází hodně do styku. Služebního.

„Pro pobavení: Šebrleho tanečnice z Lúčnice prý šla na večírek zcela na jistotu a s jediným cílem. A celý večer pila jen vodu,“ dorazila do redakce eXtra.cz zpráva od jednoho z blízkých kolegů Denisy H.

Evidentně má být o informaci, kterou se dotyčný, jemuž jinak zcela důvěřujeme, dozvěděl zprostředkovaně, takže je třeba ji brát hodně s rezervou.

Třeba naopak vypila celou cisternu vína, na balení ženáčů už možná nepomyslela minimálně dva dny a lidé ji přitom takhle nehezky pomlouvají!

Mohlo by vás zajímat

Další články