Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Meghan Markle jako despotická fúrie? Asistentka vzdala práci po půl roce: Tohle je důvod

+ Dalších 36 fotografií
přetvářka?
Meghan Markle (37) působí na širokou veřejnost jako milá a pokorná žena. Skutečnost ale může být úplně jiná. Osobní asistentka Melissa dala po půlroční zkušenosti s Meghan výpověď. Lidé okamžitě začali spekulovat, co stojí za jejím dobrovolným odchodem. Nedá se to snad s vévodkyní vydržet?

Není divu, že lidé si Meghan Markle (37) náramně oblíbili. Pokaždé, když se objeví na veřejnosti, nešetří úsměvy, působí velmi mile a několikrát dokonce porušila královská pravidla, ale od lidí sklidila pouze obdiv.

Dokonce se šušká, že si vévodkyni ze Sussexu velmi oblíbila královna Alžběta II. a mají spolu velmi dobré vztahy. O tom může vypovídat i nedávná informace, že na Vánoce zavítá mezi královskou smetánku i Meghanina matka Doria Radlan.

Pravdou je, že Meghan sice působí jako sluníčko, ale skutečnost může být úplně jiná. Jak si totiž jinak vysvětlit, že osobní asistentka vévodkyně dala již po půl roce výpověď? Je možné, že se za rozkošnou a milou tvářičkou skrývá pořádná pedantka?

Zdroj z britského Daily Mailu hovoří o tom, že takové příležitosti se nedostane každému, tak proč by ji někdo opouštěl již po půl roce? „Je to skutečný šok. Proč by chtěla opustit tolik prestižní práci tak brzy?“

Na jedné straně se spekuluje, že Meghan umí být pořádná fúrie, ale na straně druhé se objevují názory, že jistá asistentka Melissa měla všeho plné zuby po náročné svatbě, a tak s touto prací sekla.

„Melissa je tak talentovaná. Sehrála klíčovou roli při královské svatbě a bude všemi postrádána,“ dodal zdroj na adresu osobní asistentky. Na druhou stranu princ Harry už jednou vyřkl, že co jeho Meghan chce, to také dostane.

Taková věta moc pokorně nezní, ale mluvčí Kensingtonského paláce nehodlá tuto situaci prozatím nijak komentovat. Tak uvidíme, zda se vůbec někdy dozvíme pravdu.

Mohlo by vás zajímat

Další články