Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mediální podvod desetiletí? Cristovao cvičí fans i média holým zadkem! Bene, zahráváš si, bulvár ví, co roky zběsile tajíš!

Ben už neví, jak by na sebe upozornil…
Zdroj: reprofoto video jenpromuze.cz

Všeuměl Ben Cristovao (26), který své patnáctileté fanoušky a fanynky učí jet bomby a pít vodku s redbullem, se rozhodl, že tentokrát udělá něco bohulibého pro svět.

Exotický tanečník-snowboarďák-zpěvák-kuchař-prácevšehodruhu se stal aktérem i obětí kampaně s názvem Seznam se bezpečně!

Zhruba před týdnem zahltilo internet video, na kterém čokoládový Beník odhaluje svůj břišní pekáč a zadek a my jsme si konečně začali dělat naděje, že se kolem něj začne dít něco zajímavého.

Házeli jsme si korunou, jestli je lechtivá podívaná určená dívce nebo chlapci, a znovu v redakci otevřeli otázku jeho sexuální orientace.

Bohužel ale ve chvíli, kdy i zásadní odpůrci jeho dosavadní PR kampaně začali přecházet na druhou stranu barikády, objevilo se na Seznamu šokující prohlášení, že ono video byl pouze virál, který měl v rámci kampaně upozornit mladistvé na nebezpečí šíření osobních informací, fotografií a videí na internetu.

Mnohem raději bychom věřili verzi, že se Benův management tímto krokem jen snaží zahladit průšvih, který kolem jeho sex tape vznikl, a zvrátit tak apokalypsu v podobě zákazu vylepování jeho plakátů nad postelemi v dětských pokojíčcích.

Jestli tohle celé byla jen virální kampaň, jsme hluboce zklamáni, protože Ben rozhodně nejede bomby a nezasluhuje tak zatím ani špetku naší pozornosti, kterou mu řada novinářů nevěnuje prostě proto, že zná zásadní tabu zpěvákova mediálního obrazu, které má co dělat se sexualitou, a vadí jim ji respektovat a zároveň přistupovat na trapné mediální hry jeho managementu určené teenagerkám, které by možná víc než pseudo sex tape hrátky s médii zajímalo, s kým Ben skutečně spí.

Související články

Další články