Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Mazlíte se se psem? A zajímá vás, co si o vás myslí SEXPERIMENTÁTORKA?

Na svého pejska nedá dopustit ani misska Nikol Švantnerová.
Zdroj: Instagram
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes jde o pejsky.

Pes je nejvěrnější přítel člověka a hned po roztočích nejčastější zvířátko, které s námi leží v posteli. Já osobně psa nemám, protože jsem až moc sobecká a nechci se o nikoho starat. Kdybych si ho přeci jen pořizovala, rozhodnu se pro nějaké menší plemeno schopné zastoupit kromě kámoše také módní doplněk. Možná právě to je ten důvod, proč se nad různými hádkami pejskařů s odpůrci volně se povalujících bobků na ulici náramně bavím.

Třeba absolutně nechápu, proč někdo odsuzuje líbání se psem. Když se mezi sebou mohou líbat kuřáci a jedinci, kteří ani nepoužívají mezizubní kartáčky, tak proč by se někdo nemohl nechat olíznout od roztomilého chlupáče. Ostatně líbání a vše zahrnující sliny je tak jako tak spojeno s přenosem milionů bakterií a imunitní systém je zapotřebí pravidelně pérovat. Žít ve vakuu je nejlepší cestou k tomu stát se chcípáčkem, kterého skolí na měsíc hloupý kašel.

Velmi častým argumentem odpůrců je, že si pes čuchá k zadku, případně si olizuje rozkrok. Nepřijde mi to o nic horší, než když chlap vylíže tu nejlacinější šlápotu a pár minut nato dorazí domů, kde polibkem pozdraví věrnou a nic netušící manželku. Takových hygienických přešlapů je v okolí víc, než si dokážeme připustit. Hodně žen si sedá na prkýnko v obchoďáku, nevycválaní haranti lepí šušně na nábytek a někteří páni si libují ve smrádku z vlastních prdů. V porovnání s tím je něžné olíznutí od pudlíka sterilním zážitkem. Jinými slovy – lidé dělají horší věci, mnohem horší věci!

To já jsem vždy poctivě vymydlená a voňavá, ale všimla jsem si, že na psy nejčastěji nadávají ti, kteří mají čistou maximálně tak mzdu. Kromě mazlení se zvířetem si nedokáží představit, jak musí uklízet jeho chlupy, případně se o něj pravidelně starat a mýt ho. Není se čemu divit. Pravděpodobně by je to donutilo přestat hnít v bordelu a začít se pečlivě starat o domácnost. To by některá líná čuňátka jednoduše nepřežila, a pokud neměníte ložní povlečení alespoň jednou týdně, měli byste se nad vlastními hygienickými návyky taky pořádně zamyslet. Nebo si alespoň zaplatit paní na úklid.

Zbývá tak už jen dodat, že líbání s čoklíkem je ve skutečnosti normální a bezpečná praktika. Psí sliny podle různých studií lidskému zdraví dokonce prospívají. To se o přežívání v bordelu a nechutných zlozvycích českých mužů a žen rozhodně říct nedá. Každý pejskař mi navíc vždy potvrdil, že taková pusa od jeho miláčka prokazatelně zlepšuje náladu.

Související články

Další články