Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Matky puknou závistí: Prsatice Katie Price má 3 týdny po porodu tělo sexuální bohyně

Matky puknou závistí: Prsatice Katie Price má 3 týdny po porodu tělo sexuální bohyně
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie

Známá britská modelka Katie Price (36) neboli Jordan si za poslední půl rok nechtěně zajistila PR, když přišla na to, že ji její manžel Kieran Hayler podvádí s její nejlepší kamarádkou Jane Pountney

A aby toho nebylo málo, Katie ještě byla těhotná. S jejím příběhem se samozřejmě okamžitě začala ztotožňovat spousta žen, které zažily něco podobného, a modelka o svých intimních pocitech pravidelně referovala na sociální síti Twitter. Jordan před necelými třemi týdny porodila císařským řezem dceru. Porod proběhl dva týdny před plánovaným datem, ale vše dopadlo dobře. Modelka se teď zotavuje a připravuje se, jak bude řešit svou osobní situaci.

Na Twitter umístila fotku, ze které by nikdo nevěřil, že před pár týdny proběhl porod K fotce, na níž se modelka prohnula tak, aby vynikly pevné půlky a její obří silikony, Katie připsala: "Po posledních měsících plných stresu a nedostatku sebevědomí, po tom, co mi jedna špína udělala, cítím, že to zase bude dobré. Mám dítě," pustila se ostře do své bývalé kamarádky Price. Jak to mezi ní a jejím stále ještě manželem dopadne, se uvidí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy