Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Matky po porodu kvůli Řepkově konkubíně KOLABUJÍ! Čím je Silvie Řeháková tak rozhodila?

Takhle se chová zodpovědná matka?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 33 fotografií
Silvie Řeháková v životě nic pořádného nedokázala, a přesto je o ní slyšet. Před pár lety se neúspěšně hlásila do reality show Vyvolení, pak se snažila veřejnost přesvědčit, že prožila krátký románek s fotbalistou Tomášem Řepkou, přestože to on kategoricky odmítl. Dokonce se objevila na escort stránkách, které poskytují společnice. V současné době porodila dceru a díky svému ustavičnému cvičení rozvířila vody českého Facebooku.

Není to ani dva týdny co slavomanka Silvie Řeháková porodila krásnou dceru Sofii Nellu. Pokud jste si mysleli, že si bude užívat zaslouženého odpočinku v šestinedělí, tak jste se krutě zmýlili. Tahle holka, přestože měla rizikové těhotenství, okamžitě začala cvičit.

Její hlavní cíl je dostat se zpět ke své vypracované postavě, jakou měla před porodem, a to možná co nejrychleji. Na svém Facebooku drsně provokuje všechny maminky a nabádá otce, aby měli doma jen sexy matky.

Prý když to dokáže ona, tak to může zvládnout každá matka. Silvie je natolik prostá dívka, že si neuvědomuje, jak tím zatěžuje organismus. Kromě cvičení se nezdráhá tahle blondýna chodit na party a pít, a to stále kojí. Takhle se chovají zodpovědné matky?

Některé ženy se rozhodly, že teda vyzkouší její zázračný recept na hubnutí, a nedopadlo to vůbec dobře. Do redakce nám přišel e-mail od jednoho tatínka, který rozčílením Silvii nemůže přijít ani na jméno.

„Moje manželka, která má krátce po císařském řezu začala cvičit jenom proto, že začala číst s*ačky na Facebooku od téhle vymazané slavomanky, která v životě nic nedokázala. Tím si taky zadělala na vážné zdravotní problémy," komentuje naštvaně celou událost rozlícený otec.

Silvie by se měla konečně nad sebou zamyslet a uvědomit si, že takhle se zodpovědná matka určitě nechová!

Související články

Další články