Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka zveřejnila fotku chlapce „kojícího“ svého brášku. „Nechutné a úchylné!“ vzkazují jí ostatní

Je vaše věc, co budete publikovat na sociálních sítích. Při veřejném
sdílení ale musíte počítat i se zpětnou vazbou. A ta nemusí být vždy
pozitivní.
Zdroj: facebook.com/bfmamatalk
Legrační fotka? Nebo něco, co patří spíše do soukromého archivu matky? Facebook je pohoršen nad ženou, která zveřejnila fotku svého "kojícího" syna.

Facebooková stránka Breastfeeding Mama Talk se zaměřuje – jak napovídá její název – na kojení a najdete na ní tedy hromadu tematicky zaměřených snímků. Některé z fotek sice měly spíše zůstat v soukromém archivu jejích autorek, ale každý svého osudu strůjce.

Rozruch napříč celým Facebookem vzbudila jedna z posledních fotek, na které chlapec simuluje kojení svého mladšího sourozence. Její titulek zní: „Neměj strach, mami, zastoupím tě.“

Nechutné, zvrácené, pornografické – i takovými přívlastky uživatelé častují foto. „Nové matky, tohle není roztomilé, je to úchylné a vy se musíte probudit a naučit se, co je normální a co ne. Každý, kdo tohle schvaluje, potřebuje pomoc,“ píše jedna z žen.

„Nechávat své dítě, aby napodobovalo kojení se svým sourozencem, tohle je prostě zvrácené. Vůbec se mi to nezdá vtipné! Ale aspoň se tím někomu dostalo pozornosti, po které očividně toužil,“ píše další.

Celou fotografii si můžete prohlédnout v galerii. Co si o ní myslíte vy?

Související články

Další články