Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Matka vyfotila, jak kojí svoje a cizí dítě. Facebook jí hned zablokoval účet!

Kvůli téhle fotce matce zablokovali účet na Facebooku.
Zdroj: facebook.com
Maminka Rebecca Wanosik kojila svoje dítě a zároveň dítě známého. Miminka si při tom chytila za ruce a ona je vyfotila. Snímek pak umístila na Facebook, ale ten jí hned zablokoval účet. A za dobrý skutek byla tak hned potrestána.

Rebecca má šest dětí, takže je zvyklá kojit a přijde jí to jako absolutně přirozená věc. Její kamarád ji poprosil, aby nakojila jeho dítě, protože matka miminka musela na operaci. A přece jen mateřské mléko je pro něj lepší než sunar. Navíc byla holčička zvyklá na mléko z prsu a z láhve pít nechtěla. Rebecca ani minutu neváhala a nadšeně souhlasila.

„Když prcka přivezl, bylo jasné, že je to dítě vyčerpané a hladové. Tak jsem udělala správnou věc a holčičku nakrmila. I když nebyla moje,“ cituje Rebeku britský Mirror. Když obě děti kojila, chytily se při tom za ruce, a tak je Rebecca vyfotila. Bylo to pro ni tak dojemné a silné, že se chtěla pochlubit na Facebooku. Jenže se setkala jen s negativními komentáři a nakonec ji Facebook profil zablokoval.

Lidé jí psali, že je divná a kojení cizího dítěte je nepřirozené. Nikdo nechápal, proč to udělala. Když dítě nemá mléko od své vlastní matky, mělo by pít z láhve a ne z cizího prsu. Takže po dobrém skutku byla hned potrestána. Dokonce jí napsali i správci Facebooku, a to rozzuřilo ženina manžela Anthonyho. Ten řekl, že nechápe, proč Facebook maže dobré skutky a šíří zlo a nenávist. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články