Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Matka vraha Kisiova, který zavraždil patnáctiletou Petru, poslala omluvný dopis: Přečtěte si, jak vyjadřuje svou lítost

Michal Kisiov
Zdroj: Facebook

Zavražděná Petra Vondráková bude mít zítra v Jihlavě pohřeb, obřad se chystá od 10 hodin a očekává se velká účast veřejnosti. Emoce stále ještě od doby spáchání otřesného případu neutichly, ale teď se vyjádřila veřejně matka jednoho z vrahů, Michala Kisiova.

Žena rodičům Petry zaslala otevřený dopis, který poslala také médiím, kde vyjadřuje svou lítost a hlavně zděšení nad činem svého vlastního dítěte. V dopise přiznává, že bere léky na uklidnění, a zároveň sama sobě klade otázku, zdali by její syn vraždil, kdyby se od rodičů neodstěhoval.

Celá rodina je podle jejích slov na pokraji zhroucení, ale paní Kisiová si je vědoma, že stigma matky vraha musí nést a vyrovnat se s nastalou situací. Sama by nikdy nevěřila, že by její syn byl něčeho takového schopen.

"Pro naši rodinu je tato událost tragédií, všichni ale vnímáme, že Vaše utrpení je nesrovnatelné s naším utrpením," píše v závěru rodičům Petry. Ti se k případu nevyjadřují. Pan Vondrák dal jednou rozhovor do Televizních novin a tam přiznal, že mediální smršť ohledně vraždy jeho dcery vůbec nesleduje.

Související články

Další články