Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Matka Štiková: Vrátná na útěku! Věřitelům tvrdí, že je v Rakousku, ukrývá se v pražské chudinské čtvrti mezi kebabem a narkomany!

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie

Z prominentní celebrity s vilou v milionářské čtvrti rovnou na samé dno společnosti, tak teď žije Monika Štiková (41), dříve lvice pražských salonů, dnes zadlužená vrátná na útěku před věřiteli a bulvárem, který dříve tolik vyhledávala.

"Je schopná během jednoho dne tvrdit, že je v Rakousku i v USA, telefon jí přitom zvoní tónem, podle kterého je zřejmé, že je v Česku," postěžoval si eXtra.cz člověk, kterému prý svérázná skorotchyně Josefa Kokty (56) dluží několik desítek tisíc korun a který včera napsal do redakce poté, co konkurence uveřejnila fotografie dosvědčující, že Štiková namísto utrácení v kapitalistické západní Evropě brigádničí coby vrátná na Praze 6, kam se měla podle řady indicií rovněž odstěhovat do pronajatého domu.

Realita je ale jiná. Monika, která společně s brzy již bývalým manželem Michalem čelí několika exekucím, které nemá z čeho platit, se odstěhovala do malého bytu na adresu, která je na hony vzdálená podnikatelskému satelitu v Hostivici, kde donedávna bydlela, než se z pronajaté vily, kde ji rovněž navštívil exekutor, musela narychlo vystěhovat.

Fotografové eXtra.cz včera Moniku vystopovali až ke dveřím domu, který už napohled obývají sociálně slabí, a nebyla to žádná sranda. Štiková vyšla z vyhlášené restaurace, kde zjevně tajně poskytovala rozhovor televizi, rozloučila se s kamarádkou a od té chvíle už se jen rozhlížela, zda za ní neběží někdo se směnkou nebo fotoaparátem.

Není divu, slavná matrona dluží jak státním institucím, tak bankovnímu i nebankovnímu sektoru a zjevně i řadě známých. Oficiálně činí její závazky jen směrem k exekutorům více než půl milionu korun, její manžel je na tom ještě hůře, do toho čelí krizi manželství a bulvár se domákl jejího dočasného zaměstnání, kde zvedá telefony ve stavební firmě, ale když zavolají novináři, mění hlas a předstírá, že je někdo jiný.

Práci teď bude muset kvůli prozrazení opustit. Jak dlouho potrvá vymahačům, exekutorům, věřitelům z řad přátel a všem ostatním, kteří ji marně shánějí v Rakousku, než se domáknou její současné adresy?

Související články

Další články