Monika Štiková se dnes ostře vymezila proti nařčení portálu Super.cz, který s odkazem na několik zdrojů uvedl, že ji v minulých dnech navštívili exekutoři a polepovali v pronajaté vile v Hostivici u Prahy nábytek.

Přestože zdroje naší redakce informaci konkurence potvrzují s odkazem na zdroje blízké exekutorovi, který má jak po manželech, tak po Monice i jejím choti jednotlivě vyžadovat celkovou dlužnou částku, která se údajně blíží čtyřem milionům. Štiková návštěvu úředníků popírá: „Žádní exekutoři tu nebyli, není to pravda, počkejte, dám vám něco poslechnout,“ řekla nám naše bloggerka a skutečně nám pustila do telefonu jak televizi, tak hi-fi věž, takže spotřební elektroniku doma Štikovi ještě mají.

„Píšou to novináři, kteří nemají co na práci,“ dozvěděli jsme se ještě od Matky Štikové a jsme hrozně v rozpacích, protože jsme si něco prověřovali z dalšího zdroje, a to přímo z kanceláře jistého exekutora a ten přísahá, že jen jeho kancelář vede proti Michalu Štikovi bezmála dvě desítky exekucí. Dalších šest exekucí na více než šest set tisíc korun má Komora podle Blesku vést proti Štikové.

Ach jo. Tak kde je pravda? Věříte Matce, nebo exekutorovi?

My Matce.

No tak ne, tak exekutorovi.