Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Matka s dcerou otrávené v Egyptě měly vysoké životní pojistky. Byly snad peníze důvodem k jejich vraždě?

Matka Monika s dcerou Klárou.

Monika (†36) a Klárka (†8), matka s dcerou, které záhadně zemřely na dovolené v Egyptě po otravě jedem, měly údajně vysoké životní pojistky uzavřené hned u dvou pojišťoven, tuto zprávu jako první přinesl deník Blesk.cz. To znamená, že v případě jejich smrti by byly pozůstalým vyplaceny milionové částky. Nejbližším pozůstalým je v tomto případě samozřejmě otec od rodiny, Petr Kramný, který je z jejich vraždy podezřelý.

Kramný včera poskytl rozhovor do televize, ve kterém dopodrobna a do detailu popsal, co se ten večer a noc v hotelovém pokoji smrti odehrálo. Absolutně odmítá, že by měl na smrti ženy a dcery vinu, a chce se co nejdříve dostat z Egypta domů a být vyšetřován českou policií a ne tou egyptskou. V pokoji, kde došlo k tragédii, sám nadále bydlí.

Těla jeho manželky Moniky a dcery Klárky budou v pátek pohřbena, již jsou v Káhiře připravena na převoz. Vzhledem k tomu, že případ se stále řeší, přibývají další a další svědectví lidí, kteří rodinu v hotelu potkali. Zaměstnanci hotelu přišli s tím, že Kramný si od začátku ubytování na něco stěžoval, například na to, že si zaplatil pokoj s balkonem a dostal pokoj bez balkonu. I taková běžná věc jako stěžovat si, že nedostal, za co si zaplatil, se náhle v honbě za dopadením vraha obrací proti němu.

Mohlo by vás zajímat

Další články