Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

„Matka“ roku: Žena rodí děti jenom do záchodu! Pokaždé tvrdí, že omylem!

Kirsty Parker s jedním ze svých dětí, které porodila do záchodu.
Zdroj: twitter.com
Angličanka Kirsty Parker (25) předčasně porodila zdravou holčičku Ruby, která vážila okolo 1,5 kilogramu. To by byla celkem normální věc, kdyby se celé událost nestala na záchodové míse a kdyby se nestala už potřetí!

Skutečně je tomu tak. Kirsty Parker porodila tři ze svých pěti dětí doma na záchodě. O svém těhotenství přitom neměla ani ponětí. Dle jejích slov byla jen trochu náladová a malinko přibrala.

Celá záležitost je o to víc šokující, že Kirsty porodila přesně 9 měsíců po porodu předchozího dítěte. Devítiměsíční slečna Amber se rovněž narodila do záchodové mísy.

Mladá Angličanka ale bere celou situaci s humorem. „Kdo potřebuje nemocnici?“ vtipkovala Kirsty v rozhovorech pro tisk. Hádáme, že nemocnici potřebují ty, které se bojí, že by při porodu mohly nastat nějaké komplikace, jež by mohly ohrozit život dítěte. Je to ale pouze odhad.

V šoku byl i přítel novopečené maminky, který si myslel, že si Kirsty jen dělá legraci. Mohl ale tušit, že to tak není, protože v téhle domácnosti se o rození do záchodu prostě nežertuje!

Všechny děti se totiž narodily v něčí koupelně a tři přímo do mísy! Co myslíte? Kde Kirsty porodí příště?

Související články

Další články