Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka roku se ptala na Twitteru, jak masturbuje její syn! Dnes se mu směje celý internet!

Mluvte se svými dětmi o sexu…
Zdroj: Facebook.com
V křesťanských rodinách se nahlas o sexu nemluví. Aspoň je to tedy případ matky Patty Parsons, která našla ve sprše něco, co neuměla přesně identifikovat. A bála se na to zeptat svého syna.

Tak se raději zeptala svých přátel na Twitteru. A to neměla dělat. Odpověď totiž nebyla zrovna ta, kterou chtěla slyšet. Kamarádi vám totiž vždycky rádi pomůžou a řeknou vám vše pěkně do očí a natvrdo. Co že to měl syn v koupelně za hračku?

Když se to Patty dozvěděla, byla v šoku. Nedovedla si představit, že by zrovna tuhle hračku mohl její syn používat. Byla to totiž sexuální pomůcka, která měla nahradit umělou vaginu. A to jeho matka nedokázala pochopit. Že by si její syn hrál s umělou vaginou a právě pod její střechou?

Přátelé se snažili zoufalou matku utěšit a vymýšleli si tak další vysvětlení. Ta byla ale úplně nesmyslná. Matka byla natolik naštvaná, že se nakonec syna na vše zeptala sama. Masturbaci samozřejmě popřel, přece se s tím nebude svěřovat právě své vlastní matce, a ona se s jeho odpovědí překvapivě smířila.

Firma vyrábějící tyto pomůcky ale nenechala vše jen tak a ke tweetům se také vyjádřila. A syn si už bude dávat pozor, kde nechává svoje hračky.

Související články

Další články