Přemýšlíte nad tím, jestli si pořídit druhé či třetí dítě? Tabitha Nimes (39) si nad tím hlavu nelámala a během osmnácti let manželství s Peterem Saundersem (47) si jich pořídila rovnou dvanáct!

Když bylo nejmladšímu dítěti 19 měsíců, odešla Tabhita od rodiny a jedním z hlavních argumentů byla poporodní deprese a neovladatelná touha dostat se pryč, čemuž se při představě neustálé slintající školky za zadkem v redakci vůbec nedivíme.

Další argumenty krkavčí matky, které následují, dávají asi tolik smyslu jako pořídit si takovou kopu dětí. V časopisu CLOSER perlí hláškami typu: „Někdy si myslím, že jsem špatná matka, ale neměnila bych, co jsem udělala. Vím, že nejstarší děti se na mě zlobí, ale miluji je… Udělala jsem to pro ně i pro sebe.“

Hlavní důvod rozchodu manželského páru naše krkavčí matka rekordmanka zmiňuje jen okrajově. Její exmanžel objevil v jejím telefonu textové zprávy od muže jménem Colt Nimes (32), kterého si už stihla Tabhita i vzít. Kde vzala čas na milostné zprávy, je nerozluštitelná záhada a vypovídá o tom, jak matky dvou dětí stěžující si na nedostatek času mystifikují veřejnost a své muže.

Se svým milým nabíječem se evidentně výkonná Tabitha odstěhovala stovky kilometrů daleko od původního bydliště a děti nechala na krku svému ex Peterovi, který je odsouzený drogový dealer. Informace o bezpochyby sexuálně aktivním otci malé smečky doplňuje jeho bývalá žena velmi přesvědčivě a nesobecky: „Pete je dobrý táta, je jim lépe beze mě.“

Žena se s dětmi vídá jednou za šest týdnů, což jí sice rve srdce, ráda by jezdila častěji, ale nechce dětem způsobovat trauma.

V redakci jsme se rozhodli udělit této odvážné, zodpovědné a úžasné ženě titul Matka roku a doufáme, že se bude dál rozmnožovat.