Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Matka Justina Biebera promluvila: Vadí jí chování syna a nesnáší jeho přátele. Dostane Justin zaracha?

Když už se mamince nelíbí, jak se chová její synek, je načase s tím asi začít něco dělat. Jako první se o to pokoušel Bieberův manažer, který chtěl nechat Justina (19) zavřít do léčebny, aby si tam srovnal priority a přestal vyvádět.

To se ale nepovedlo a Justin tak po světě otravuje nadále. Plive namísto pozdravu, pere se s lidmi, hulí trávu, močí v restauraci do kýblu a když se někomu nelíbí kravál, který dělá se svým autem, zastrašuje ho fyzickým násilím (haha) a uráží jeho předky výrazy, které zde nemůžeme napsat, protože nás čtou jeho fanynky a ty jsou hodně pod zákonem.

Nakonec dostala slovo i Pattie Mallette (37), která nedávno vydala svou knihu. Škoda že v ní nepopsala chování svého syna, bylo by to delší než Vojna a mír. Pattie není ze svého zpívajícího projektu dvakrát nadšená. Moderátorovi sdělila, že si s ním o tom všem, co poslední dobou dělá, bude muset promluvit, a navíc ani neschvaluje jeho kamarády. Když se jí moderátor zeptal, co na ně říká, nevěděla ani co odpovědět, respektive jak správně odpovědět.

Výmluvné.

Není divu, nevybouření chlapci vidí v Bieberovi spíše příležitost, jak se povozit na luxusu a i podle Justinova manažera ho oni strhávají k nepravostem. Doufáme, že už mu konečně Pattie naseká na holou a za trest ho dvě hodiny nevyzvedne z družiny.

Související články

Další články