Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Matka hyena: Oddávala se sexu s cizími muži a neuvěříte, jaké nechutnosti dělala se svojí dcerou (9)!

Holčička si prožila peklo! (Ilustrační foto)
Všechny maminky svoje dcery ochraňují, aby se jim nic nestalo. Existují ale i ty matky, které na svých dcerách vydělávají a způsobují jim velké utrpení. Holčičky se většinou nemůžou bránit a své matce věří. Pak ale mají problémy do konce života.

Australanka (37) je jednou z krkavčích matek, která se svojí dcerou udělá cokoliv, jen aby za to měla peníze. Podle policie totiž pomáhala svým kamarádům znásilnit svoji 9letou dcerou! A to se opakovalo dokonce několikrát.

V roce 2014 až 2015 matka svoji dceru vždy vymódila, oblékla jí sexy oblečení a svázala ji. Několikrát ji oblékla i do krátkých černých šatů a na hlavu jí nasadila zajíčkovská ouška. 9letá dcera pak musela muže orálně uspokojovat. Navíc pak její matka provozovala sex s neznámými muži a dívka se na vše musela dívat.

Holčička se později svěřila psycholožce, která bylo v šoku. Matka byla ihned zatčena a obviněna ze 17 různých porušení zákona. Nechutné na tom je to, že orálně uspokojovala i matka svoji malou dceru.

Mohlo by vás zajímat

Další články