Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Matka dvou dětí se rozhodla mít největší prsa v Británii! Jak vypadá bez prádla a kolik tam má silikonu?

Taková běžná matka dvou dětí.
+ Další 2 fotografie

Je manželkou profesionálního vojáka, má dvě děti a také obrovská prsa. Čtyřiatřicetiletá Debbie Delamar se rozhodla, že bude mít největší umělá prsa v celé Velké Británii a po třech plastických operacích se jí to konečně podařilo.

S první plastickou operací začala už ve 28 letech, ale když viděla svá zvětšená prsa, řekla si, že je to málo. A nechala si je zvětšit znovu. Když pak chtěla podstoupit zvětšení prsou potřetí, odmítlo ji několik chirurgů, než našla jednoho, který byl operaci ochoten provést. Zaplatit za operaci ale musela 8 000 liber, tedy v přepočtu zhruba 276 tisíc korun.

Ve svých prsech má implantáty, které na zakázku vyrobila jedna francouzská firma a obsahují přes 2 litry silikonu. Debbie má díky nim prsa v současnosti tak velká, že není schopná vůbec spojit ruce, aby zatleskala. Také má díky nim problémy v práci. Jelikož dělá jako dělnice v automobilce, musí za pásem kvůli svým prsům sedět mnohem dál než ostatní.

Debbie si podle svých slov hlavně užívá slávy, kterou díky svým prsům získala. „Nejde jen o pohledy na ulici, ale fanoušci mi vytvářejí i speciální stránky,“ říká. A co si o prsech své maminky myslí její děti Sian (15 let) a Katie (12 let)?

„Můj nejstarší syn si myslí, že je to skvělé, a chce, abych byla slavná, ale nejmladší dcera se trochu stydí, když se mnou někam chodí,“ vysvětluje Debbie a dokazuje, že její mladší dcera bude asi nejchytřejším členem rodiny.

Mohlo by vás zajímat

Další články