Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Matka chtěla vypadat jako její dcera. Za plastické operace utratila majlant!

Podobá se matka dceři?
Zdroj: profimedia.cz
Matky mají s dcerami obvykle hezký vztah. Málokdy se ale vidí, že by se chtěla matka podobat svojí dceři. Spíše totiž mají dcery za vzor svoje matky. Janet Horrocks (57) záviděla dceři Jane Cunliffe (35) její vzhled a rozhodla se, že bude vypadat jako její dvojče. A jak se jí to povedlo? Posuďte sami!

Janet chtěla být vizuálně stejná jako její dcera Jane, a tak neváhala utratit pořádný balík peněz, aby se jí její sen splnil. Dvakrát šla na operaci prsou, nechala si upravit nos i oční víčka, nechyběl ani botox a různé výplně. Jejím cílem bylo, aby matka s dcerou vypadaly jako sestry. A podle Janet jí to lidé říkají.

Do všech plastik investovala bezmála milion a půl korun. A to už je tedy na její posedlost mladistvým vzhledem pořádný balík.

Aby se sobě navzájem ještě víc podobaly, oblékají se matka s dcerou úplně stejně, nosí i podobný účes. Nesmí chybět ani dokonalý make-up a totožné nehty.

Dcera Janet Jane ale přiznala, že když poprvé viděla plán plastických operací svojí matky, zděsila se. Janet se ale její mladistvý vzhled natolik zalíbil, že chce dělat vše pro to, aby vypadala ještě mladistvěji. Jak dlouho se to ale bude líbit její dceři, je otázkou.

Související články

Další články