Toto je definice čisté lásky a krásy. V polovině těhotenství lékaři této matce sdělili, že má rakovinu.

Zjistili to při rutinní kontrole, kdy matka chtěla vědět hlavně pohlaví svého potomka. Místo toho jí bylo specialisty řečeno, že má v sobě smrtící chorobu.

Jedno prso jí vzali a začalo martyrium zvané chemoterapie. Intenzivně ji ozařovali a říkali si, že pokud se dítě narodí zdravé, bude to zázrak.

Na svět ale přišel krásný chlapeček a prvním nádechem a křikem dal světu najevo, že je bojovník, že se rozhodně nehodlá vzdávat předem.

Když ho matka poprvé přiložila ke zdravému prsu, došlo k totální explozi snad všech emocí, jaké člověk zná. Od strachu, přes slzy dojetí, až po obrovskou zodpovědnost.

Právě v tento moment mačkala fotografka Kate Murray spoušť svého fotoaparátu a sledovala křehké, a přesto silné pouto mezi zdravým chlapcem a matkou, která bojuje o život.

„Kojení vytváří posvátné pouto. Jsem ráda, že mi dovolili fotit. Jsem vděčná osudu, že jsem mohla potkat tuto silnou ženu, a je mi ctí, že mě požádala, abych nafotila tyto vzácné okamžiky,“ napsala fotografka Kate Murray na svůj Facebook a dodala, že bude ráda, když fotky se statečnou ženou budou sdílet další lidé a připojí krátkou modlitbu za tuto krásnou rodinu.