Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

MATEŘSKÁ LÁSKA: Dívka měla nádor na mozku a maminka pro ni udělala něco úžasného, co vás rozpláče

Jamie měla nádor na mozku a museli jí vyholit hlavu.
Zdroj: instagram.com
Holčička Jamie si prožila opravdu peklo. Měla nádor na mozku, který tlačil na její oční nerv a poškodil jí hypofýzu. A tak musela podstoupit velmi náročnou a nebezpečnou operaci. Její maminka byla pořád po jejím boku, a aby svoji holčičku podpořila, udělala pro ni úžasné gesto.

Jamie je ještě malá holčička a už si prošla peklem. Lékaři jí museli odstranit nádor na mozku, a tak podstoupila náročnou operaci. Kvůli ní jí vyholili kousek hlavy, aby vlasy v operaci nebránily.

Každý boj je ale snazší, když máte po boku svoji maminku. Aby dodala odvahu malé bojovnici a nepřipadala si jiná, nechala si vyholit hlavu úplně stejně, jako má její malá dceruška. A takové gesto se jen tak nevidí!

Fotografii pak umístila na internet a snímky se hned staly hitem internetu. Jamie se zotavuje mnohem lépe a všichni ji podporují. Děti se totiž nerady cítí jiné a osamělé. Když je teď Jamie stejně vyholená jako její maminka, věří, že společně všechno zvládnou. A podpora je pro dítě velmi důležitá!

Související články

Další články