Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matějova kráska z Ulice nebyla vždy žhavou kočičkou: Byly doby, kdy vypadala jako malý sádelník

Teď vypadá o hodně lépe!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
Herečka Karolína Šafránková hraje v seriálu Ulice pohlednou Lucii Weberovou, která se bezhlavě zamiluje do Matěje Jordána, ale jejímuž otci Matěj příliš nevoní. Karolína je opravdu hezká holka, ale ne vždy tomu tak bylo. Byly doby, kdy měla pár kilo navíc a vypadala jako malý soudek.

Karolína Šafránková je mladá začínající herečka. Doposud hrála v seriálu Ulice jen malou roli a ne zrovna kladnou. Její postava dlouhodobě šikanovala nevýraznou a tichou Rozinu, která už v seriálu nehraje.

Nyní se postava Lucie Weberové vrací a vypadá to, že kolem ní bude pořádný rozruch. Osmnáctiletá Lucie se totiž zamilovala do staršího Matěje Jordána a je z toho láska jako trám. Ze strany Matěje to možná tak nevypadá, ale Lucie je v tom až po uši.

To se samozřejmě nelíbí jejímu despotickému otci, který rázně zakročil. Lucie schytala pár facek a Matěj měl co dělat, aby taky nedostal. Luciinu otci se ale nikdo nediví. Má opravdu hezkou dceru a je jasné, že se o ni chlapi poperou.

Vždycky ale taková kočka nebyla. Ještě před pár lety herečka vypadala jako pořádný sádelník, který měl do rozkošné krásky hodně daleko.

Související články

Další články