Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Máte stále v hlavě vašeho ex? 6 tipů, jak se konečně pohnout z místa a začít znovu žít

Deprese

Vztahy jsou věc složitá a konec vztahu bývá ještě složitější. A bolavější. Pokud jste se před časem rozešla a nemůžete ho ještě pořád dostat z hlavy, je čas s tím něco začít dělat.

1. Naučte se odpouštět sama sobě

Možná jste i vy měla zásluhu na konci vaší love story. Fajn, stalo se a už to nejde vrátit zpátky. Odpusťte si, strašně se vám uleví.

2. Pamatujte si jen to zlé

Určitě máte tendenci si vybavovat jen ty nádherné zážitky a okamžiky, které jste se svým ex prožila, a to špatné vytěsňovat z hlavy. Ne! Naopak. Napište si na papír všechno špatné, co jste ve vztahu s ním zažívala. Připište i všechny jeho negativní vlastnosti. Tak. A teď si to všechno několikrát přečtěte.

3. Vyhledejte staré známé

Je na čase se zase začít stýkat se svými starými dobrými přáteli, které jste možná kvůli svojí lásce trochu zanedbávala. Nezůstávejte doma, buďte mezi svými a snažte se bavit, pokud to jde.

4. Odstřihněte ho

Ne, nebudete přátelé. Smažte si jeho číslo, skliďte z očí společné fotky a vše, co vám ho připomíná. Nekontaktujte ho a to samé ať udělá on. Po nějakém čase se třeba zase budete moci vidět, ale teď je na to ještě brzo.

5. Změna je život

Udělejte si radost něčím, co jste chtěla udělat už dávno, ale kvůli příteli to z nějakého důvodu nešlo. Vyrazte na dovolenou s kamarádkami, obarvěte se na blond, nechte si udělat tetování, vymalujte si ložnici růžově, začněte chodit na večerní kurzy salsy… Cokoli, co vám zvedne náladu.

Související články

Další články