Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Máte šanci u své tajné lásky? Náš horoskop vám prozradí, jestli skončíte s tím, koho skutečně milujete!

Jste zamilováni do někoho, kdo vaši lásku neopětuje? Trápíte se zbytečně? Zjistěte, jak se s tajnou láskou vypořádat!

Trápení platonické lásky

Tajná láska – každý z nás si ji někdy v životě zkusil a není to s ní vůbec snadné. Dnem i nocí myslíte na vysněnou osobu, nemůžete pořádně spát ani jíst z nejistoty, co si o vás vlastně myslí a jestli má aspoň trochu zájem. Netrpělivě vyhlížíte každou příležitost setkat se nebo moct alespoň milovanou bytost tajně pozorovat. Hledáte v jejích slovech skryté náznaky, které tam možná ani nejsou. Nemůžete se na nic pořádně soustředit a létáte si v romantickém snění, i když vůbec netušíte, na čem vlastně jste – a to vás bolí.

Hraje mrtvého brouka? Zjistěte, co je ve věci!

Pokud jste do svého tajného idolu zamilováni zatím pouze několik týdnů nebo měsíců, ještě to není důvod se trápit. Lidé mají rozdílné tempo sbližování, možná zrovna vašemu vyhlédnutému protějšku trvá o něco déle, než dá někomu svoji důvěru a otevře mu svou duši. Trpělivost růže přináší, tak tomu ještě dejte šanci a netrapte se zbytečně!

Něco jiného však je, když běží měsíc za měsícem, půlrok za půlrokem, možná jsou z toho už dokonce i roky a váš vyhlédnutý protějšek pořád nic! Jako kdyby vaše pokusy o sbližování ani neviděl. To vás opravdu nechce, nebo potřebuje ještě trochu času? Tak jo, ještě mu ho dopřejete – ale svatosvatě (opět jednou) si slíbíte, že to už je naposled, co tomu dáváte šanci!

Když však už váš idol ignoruje vaše pokusy o sblížení takhle dlouho, znamená to, že zde opravdu něco není v pořádku. Možná má nějaké negativní zkušenosti z minulosti nebo psychický blok. Možná se k sobě zkrátka nehodíte. Ale ať je to jakkoliv, i tento platonický vztah má ve vašem životě velký smysl – pokuste se s námi odhalit jaký!

Partnerský horoskop: Stálo by to vůbec za to?

Zkoušeli jste se již podívat na váš partnerský horoskop s vaší tajnou láskou? Otázka, zda se k sobě vaše znamení hodí, je velmi důležitá. Ještě lepší je zjistit si přesné datum narození, nejlépe i hodinu, protože tak si můžete vypočítat ještě přesněji, jaké šance má váš vztah. Jistě, vytáhnout z tajného idola hodinu narození není vždy právě snadné, ale je to informace, která vám k přesným výpočtům velmi pomůže!

Neváhejte, a zatímco čekáte, jestli si vás váš tajný idol všimne, využijte čas a nechejte se svojí tajnou láskou inspirovat! Tvořte, vzdělávejte se, posunujte se dál – jednou, až nastane ten pravý čas, si toho váš protějšek snů snad všimne a ocení to. Dokonce i kdyby vám to osud nedopřál, má to smysl a rozhodně to není ztracený čas! Tak se netrapte a užívejte si zamilovanost, byť jen platonickou!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1sms/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Mohlo by vás zajímat

Další články