Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Máte problémy v sexu? Představujeme vám 5 důležitých pomocníků, kteří vyřeší vaše problémy!

V dnešní době se kameny nosí zejména zasazeny v drahých kovech, ale mnoho lidí věří na jejich léčivé účinky, pozitivní vibrace a nosí je jako talisman – pro zdraví, štěstí, úspěchy.

Přinášíme vám přehled pěti nejoblíbenějších kamenů, kterými můžete doplnit váš každodenní outfit a které se stanou nedílnou součástí vašeho sexuálního života.

Rubín podněcující sexuální aktivitu

Rubín je považován za kámen, který pomáhá lidem ukazovat jejich cestu, při které si zachovávají své já. Rubín podněcuje vášnivou touhu žít, zvyšuje vaši sexuální výkonnost a prohlubuje orgasmus. Zlepšuje motivaci a dokáže nasměrovat k realistickým cí­lům.

Rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Odvádí z krve a lymfatických tekutin jedovaté látky. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje především rozmnožovací orgány a slezinu. Trpíte-li jarní únavou či jakoukoliv z výše uvedených nemocí, pak je rubín ten pravý kámen pro vás. Ideálním doplňkem pak bude v podobě náramku, který pořídíte již od 149 Kč, či jako samotný kámen za pouhých 29 Kč.

Tyrkys spojující mužskou a ženskou energii

Tyrkys je nejúčinnější léčivý krystal. Přináší zotavení ducha i pohodu těla. Jedná se o ochranný kámen používaný odnepaměti na amulety. Nošením tyrkysu splyne vaše a partnerova duše v jednu, nebudete tedy muset říkat, co byste právě chtěla, aby vám váš partner udělal. Údajně dokáže změnit i barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry. Umožňuje duchovní naladění a zlepšuje komunikaci mezi hmotným a duchovním světem.

V tělesné rovině snižuje tyrkys přílišnou kyselost organismu a blahodárně působí na dnu, revmatizmus a žaludek. Tento kámen funguje protizánětlivě a detoxikačně. Potlačuje křeče a bolesti. Nejlépe uděláte, pokud ho budete nosit stále na krku třeba jako náhrdelník, který můžete koupit již od 79 Kč.

Karneol léčící frigiditu a impotenci

Karneol, kámen úspěchu, životní síly a vitality. Pomůže ve vztazích, kde se vytratil sexuální apetit, nebo pokud nějaký byl, trval pouze pár minut. Povzbuzuje metabolizmus. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese – zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin.

Urychluje léčení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve. Karneol přispívá k lepšímu vstřebávání vitaminů a minerálů. Zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání. Můžete ho nosit jak na krku coby náhrdelník, tak na ruce jako náramek. Pořídíte ho za 79 Kč.

Achát léčící prostatu a gynekologické problémy

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Je vhodný pro páry, které se snaží o miminko. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě.

Léčí oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a léčí kožní nemoci. Nosit ho můžete samostatně či jako doplněk vašeho oblečení za 29 Kč či 49 Kč v podobě náramku.

Růženín jako kámen lásky

Růženín je již od antických dob považován za kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže léčit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku.

Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Kupte proto své milé náhrdelník, utratíte pouze 79 Kč a opět se stanete jejím panem Božským.

Zajímají vás léčivé účinky kamenů? Navštivte unikátní Svět minerálů, kde na vás toho kromě kouzelné energie minerálů čeká ještě mnohem více!

Související články

Další články