Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Máte pocit, že vám někdo čte e-maily? Díky této stránce to hned zjistíte!

Zdroj: profimedia.cz
Jste si jistí, že si dostatečně chráníte svoje soukromí? Nebo máte podezření, že vám někdo čte vaše e-maily? Víme, jak to zjistíte! Existuje webová stránka, která vám řekne, jestli se vám do vašeho e-mailu někdo naboural.

Pokud máte pocit, že vám někdo čte e-maily a sprostě se vám naboural do vašeho soukromí, nyní máte jedinečnou možnost zjistit, jestli máte pravdu A stačí vám k tomu jedna webová adresa. Zadejte si do vašeho prohlížeče stránku haveibeenpwned.com a je to! Webovka je psána záměrně s chybou. Pak do kolonky napište váš e-mail a dejte enter. Hned se vám na obrazovce ukáže, jestli vám e-mail někdo hacknul. Na portál upozornila televize Markíza.

Buď na obrazovce objevíte gratulaci nebo naopak informace o tom, kdo se vám do e-mailu naboural. Tuto speciální stránku vytvořil australský informatik Tory Hunt. Poslední roky sbíral potřebné informace o hackerech, aby mohl vymyslet tuto stránku. V databázi jsou asi dvě miliardy ukradených hesel z gmailu, linkedinu nebo dropboxu

"Momentálně je populární používání celé věty jako hesla, samozřejmě bez mezer. Horší je, že pro každou stránku byste měli mít jiné heslo, protože když hackeři získají jedno vaše heslo, zkusí ho i jinde a máte problém," popisuje Hunt. Pokud tedy zjistíte, že vám hacker heslo ukradl, vytvořte si okamžitě jiné Také byste si měli zkontrolovat nastavení, především na sociálních sítích.

Související články

Další články