Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Máte neposedné děti? Tak nezoufejte, nejste sami. U Romany Jákl Vítové je to pořádná divočina!

Zdroj: Happy Pills
O některých dětech se říká, že jsou "jako z divokých vajec". Pokud si nedovedete představit, co to znamená, podívejte se na fotky bývalé rosničky Romany Jákl Vítové (40) a jejích dvou dcer. Děvčátka sice vypadají jako andílci, ale umějí to pěkně rozjet. Na odpolední předvánoční party, kde se představovaly přírodní přípravky proti stresu, se postaraly o všeobecnou zábavu. Trochu nás překvapilo, že se skvěle bavila i Romana, většina maminek by asi spíš požádala o žlutou pilulku na zahnání stresu.

Na odpolední předvánoční party, kde se představovaly přírodní přípravky proti stresu, se Sofinka (7) s Elisou (4) postaraly o všeobecnou zábavu. Trochu nás překvapilo, že se skvěle bavila i Romana, většina maminek by asi spíš požádala o žlutou pilulku na zahnání stresu

"Už jsem o těchhle "přírodních antidepresivech" slyšela. Kamarádka si je chválí, že pomáhají i na únavu a to je přesně to, co bych potřebovala. Holčičky mají přebytek energie a to, co jim přebývá, mně naopak chybí," svěřila se Romana zrovna ve chvíli, když jí malá Elinka rvala na hlavu dětskou čepičku... Jakmile se moderátorka zkušenými chvaty po chvíli vyprostila, zeptali jsme se jí, jestli už z toho někdy není "na prášky".

"Ale my si takhle doma hrajeme běžně," směje se. "Blbnutí s holkami baví i Petra, takže někdy vypadáme spíš jako přerostlé děti než jako rodiče. Samozřejmě máme i hodně práce a pak je to s dětmi náročnější. Potřebuju něco dodělat, holčičky se zrovna začnou o něco přetahovat a dohadovat, já nemám čas si o tom s nimi popovídat a to pak vytváří tlak a stres. A k tomu ještě ta moje každodenní únava."

A jak tedy s tím vším bojuje? „Jsem hodně senzitivní a baví mě esoterika, takže je to hlavně práce s energií a různé meditační techniky. Jen té energie bych potřebovala mít víc. I když musím říct, že právě teď je to o dost lepší. Nechci to zakřiknout, ale asi tak před půl hodinou jsem i já vyzkoušela žlutého "smajlíka" a vypadá to, že to vážně zabírá. To jsem zvědavá na ty modré na spaní. Doteď mě budí i to, když má některá z holčiček živější sny. Nechávám otevřené dveře, kdyby mě v noci potřebovaly, takže jsem v podstatě už sedm let pořádně nespala," dodala kupodivu se smíchem dvojnásobná maminka Romana

Související články

Další články