Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Máte krizi? Tohle je 7 důvodů, proč léto ohrožuje dlouhodobé vztahy!

Vykašlete se na vztahové krize a bavte se!
Zdroj: archiv
Jste spolu už několik let, hádáte se jen výjimečně, ale poslední dobou je všechno špatně? Možná za to může roční období!

Léto patří k nejoblíbenějším a nejradostnějším obdobím v roce.

Jenže to je právě ten problém.

Víme, proč na váš vztah skočila letní krize!

1) Příležitost dělá zloděje

Dovolená, prázdniny, festivaly… To vše přeje náhodným setkáním, novým známostem a pocitu, že na člověka to nejlepší teprve někde čeká.

2) Málo nebo příliš společného času

Můžete spolu žít, trávit společně každou volnou chvilku, ale jakmile spolu vypadnete na dovolenou a změníte prostředí, vyplují na povrch všechny nesrovnalosti a odlišnosti. V opačném případě ztrácíte nit, protože partner má jiné zážitky než vy.

3) Příliš mnoho možností

Vy chcete jet k moři, on by raději do hor. A dovolená má jen 14 dní. Hádky o tom, jakého se dobrat kompromisu, neberou konce.

4) Návrat do mládí

Vůně léta vás vždycky vtáhne zpátky do vašich nejlepších let. Léto u babičky, první diskotéky, první pusa… a vy se tam tak moc chcete vrátit a utéct od reality, jejíž součástí je i váš partner!

5) Stres

I když se to zdá možná paradoxní, během léta zažijeme mnohem víc stresu než v průběhu jiných ročních období. Neustálé balení, cestování, vymýšlení a plánování mají často k relaxaci na hony daleko.

6) Srovnávání

Ať už si to chcete přiznat, nebo ne, člověk je od přírody povrchní a pudové stvoření. Ženy se raději ohlédnou za namakaným zadkem snědého svalovce než za pivním pupkem svého „starého“, o mužích a jejich sexuálních objektech nemluvě!

7) Románky

Kdy jindy využít příležitostí k nezávaznému sexu, úletům a podobně než s partou kamarádů a bez partnera? Jenže ne každý vztah tenhle „výlet za dobrodružstvím“ ustojí a stane se mu tak osudným.

Související články

Další články