Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Máte doma myčku? Podle českých rasistů byste měli zemřít jako Saša Kiňová a její děti

Myčka rozpoutala rasovou nesnášenlivost.
+ Dalších 13 fotografií
Máte doma myčku? Nebo pračku? Prostě mašinu, která šetří vaše ruce a váš čas? Tak si dejte velký pozor. Podle hysterické reakce českých rasistů byste měli zemřít. Stejně jako matka paterčat Saša Kiňová.

Proč byla vynalezena myčka? Aby si ženy totálně neoddělaly ruce. Aby měly více času a mohly se věnovat dětem a svému manželovi. Aby doma byla pohoda a rodinné štěstí.

Máte doma myčku? Nebo pračku? Nebo mixér? Nebo dokonce toustovač? Ano? A máte kvůli tomu pocit, že si žijete na vysoké noze jako nějací lordi? Zřejmě ne.

Matka paterčat Saša Kiňová poprosila veřejnost, zda se nenajde někdo, kdo by daroval myčku – psali jsme ZDE.

Alexandra Kiňová nikoho nenutí, aby jí myčku koupil. Nikomu nedrží u hlavy pistoli. Je to jen na vás. Je to charita. Kiňová nikoho nevydírá, jen prosí. Normálně se zeptala, zda se náhodou někdo nezbavuje myčky.

Češi měli dvě možnosti, jak reagovat. Buď darovat myčku, a nebo jít řešit vlastní věc a o Kiňovou se nestarat.

Jenže milí Češi se ukázali jako bestie bez špetky soucitu a vymysleli třetí možnost. Kiňové myčku nedají, místo toho jí budou v diskuzi vyhrožovat smrtí. Proč? Protože si řekla o myčku.

„Jak si to ta cikánka může dovolit? Proč má 6 dětí, když není schopna řešit špinavé nádobí klasickým způsobem. Odvezte tu ženskou do Islámského státu.“

Tyhle názory se objevily v diskuzi. Někteří Češi naplno projevili svou primitivní nenávist. Někteří Češi nezvládají řešit své vlastní životy, tak se s přízemní nenávistí navážejí do ženy, která porodila paterčata.

Saša Kiňová si barvu pleti nevybrala. Nevybrala si ani to, že bude mít paterčata. Saša Kiňová ale pochopila, že jsou věci, které ovlivnit může. Může si říct o myčku. Tak jako si o ni může říct kdokoliv.

Kolik máte doma dětí vy? Jedno? Nebo dvě? Nebo snad dokonce tři? Máte doma pračku, nebo perete prádlo na valše? Koukáte se na televizi, nebo večer čučíte do svíčky a svým dětem vyprávíte pohádky? Kdybyste měli 6 dětí, prosili byste o pomoc? Nebo byste dělali machry a vše zvládli sami?

Kolik z vás má jedno dítě a myčku? Místo čtení pohádek posadíte prcka k tabletu a pak si sednete k Facebooku a s představou, že jste nejlepší rodič světa, píšete odporné komentáře k příběhu ženy, která má doma o pět dětí více než vy? To jsou nepříjemné otázky, na které si musí každý hrdý občan Česka odpovědět sám.

Ukážeme vám nyní jména lidí, kteří určitě mají doma 8 dětí a nemají myčku. Vše zvládají určitě hrozně moc dokonale a jsou skvělými (určitě bílými) rodiči. Určitě by se nikdy nechovali jako Kiňová a určitě mají morální právo matku paterčat posílat do rakve.

Ukážeme vám nyní největší borce v Česku. Ukážeme vám jejich jména. Psali své radikální komentáře do veřejné diskuze, bylo by tedy pokrytecké jejich jména rastrovat. Za svými názory si jistě stojí. Jsou to totiž správní Češi, kteří nikdy neuhnou. Mají správný počet dětí, nádobí dokážou umýt tím správným způsobem a mají určitě ideální barvu kůže. Přesně ten odstín, který se nosí. Přesně ten odstín, který je odlišuje od těch, co patří do rakve. Tak se na jména těch morálních autorit pojďme podívat. Stojí za to je poznat blíže. Jsou to určitě ti nejsprávnější rodiče v Česku.

Mohlo by vás zajímat

Další články