Držitelka českého rekordu v počtu rozchodů a statusů o cvičení, modelka Hana Mašlíková se pere s tikajícími biologickými hodinami a toto své úsilí zdvojnásobila poté, co ji v březnu opustila chodící miliarda, reprezentační obránce Michal Kadlec, kterého holt musí přenechat jiné modelce, a je to škoda, protože Kadlec není v šestadvaceti žádná myslivna a jako plodič za vodou byl pro Haničku jackpotem.

Ta tak aktuálně opět tráví veškerý volný čas se svým dlouholetým „kamarádem“, boxerem André Reindersem, se kterým denně tvrdě cvičí. A kromě společného podnikání v rámci webu o Reindersových unikátních metodách cvičení se zdá, že to začíná vypadat i na společný život, protože někdo, kdo má asi Hanku „hodně rád“, nás vytrvale zásobuje zkazkami o tom, jak se v pražské Libni a na Černém mostě, kde pár často cvičí, vodí za ruce.

Ale protože má „Mašle“ kamarády jak ve vedení blesk.cz, tak eXtra.cz, nikdo nic nepíše, protože všichni Hance přejeme, aby konečně našla po čtrnácti rozchodech za sedm let trošku toho štěstíčka, a nechceme jí do toho kafrat, stejně všechno popře a nám je pak hloupé ji usvědčovat.

I když to už o víkendu vypadalo, že to modelka konečně vybalí, protože na svém Facebooku děkovala za opíchání. Bohužel se ukázalo, že jen honila píárko na chystaný projekt s Reindersem, který prostě umí, ať si říká kdo chce, co chce. Stačí se podívat na Hančino a jeho tělo: „Takhle to dopadá, když si dáváte pozor při natáčení tréninků na náš připravovaný web, ale cestou z fitka uklouznete na schodech. Děkuji za opíchání naraženého obratle na ortopedii, které alespoň trochu pomohlo od bolesti,“ napsala na sociální síť a nám došlo, že si prostě jen rozbila držku na eskalátoru.

Nevadí a Haničce vzkazujeme, že když to s tím Andrém vybalí exkluzivně na eXtra a ne v Blesku, tak jí pomůžeme se skrytou reklamou na to její cvičení, se kterou jí ale pomůžeme stejně, i když to vybalí (jako vždycky) exkluzivně v Blesku, a to prostě proto, že víme, že to všecko myslí dobře, jen hraje s bulvárem hru, kterou hrát nemůže a nikdy nevyhraje.