Modelka Hana Mašlíková (32), mistryně republiky v braní se vážně a oddání se fitness, rozjela po kopačkách od kopačky Michala Kadlece (při pobytech v Praze už se objevuje s novou dívkou) dlouho očekávaný byznys se svým dlouholetým kamarádem, se kterým v žádném případě nic nemá, tuzemskou hvězdou thajského boxu a mistrem světa asociace WPKA Andrém Reindersem (33).

Ten je prvním normálním chlapem v historii Mašlíkové, jejímuž životu dal zjevně řád a dlouho působil jako rovnovážné ukotvení, aby v současnosti byl s Mašlíkovou ještě dál, ale v žádném případě tím nemáme na mysli, že by spolu dvojice tajně už půl roku spala.

Krom toho, že spolu ale ani náhodou ti dva nespí a denně necvičí jen v posilce, rozjeli si vlastní televizi pro cvičence a cestovní agenturu. Ta v uplynulých dvou měsících sháněla přes renomovanou cestovku klienty pro první zájezd do Turecka, kam jste mohli za šestnáct tisíc s párem vyrazit a koukat se na ty dva, co spolu dělají, a sami pod jejich vedením na dovči od nevidím do nevidím hubnout, což si nakonec své zákazníky našlo.

Mašlíková s Andrém poctivě plní facebookovou prezentaci svých aktivit, kde se to jen hemží krásnými těly a nadšenými účastníky zájezdu, kteří si užívají vysněnou dovolenou, kde ranní rozcvička končí večer, kdy dají Hanka s Andrém všem dobrou noc a určitě spolu nejdou na společný pokoj dělat další pohyby.

Modelka si z dlouholetého přátelství s Andrém, který (a to myslíme vážně) intelektuálně převyšuje všechny předchozí Hančiny kluky dohromady, udělala hlavní argument pro to, že spolu nic nemají, což je vpravdě geniální a nikdo z bulvárních novinářů v zemi ani v nejmenším nepovažuje dvojici už dávno za pár, všichni víme, že spolu ti dva jen bydlí a cvičí, ale v žádném případě spolu nesouloží, to fakt ani náhodou, nechápeme, jak si to může někdo myslet a Hanku z toho obviňovat.