Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Mašlíková bude za devět měsíců rodit v této turecké porodnici, známe úkryt v ráji, kde si právě teď s fotbalistou Kadlecem dělá miminko!

Mašle bude rodit v březnu v této vyhlášené istanbulské porodnici.
+ Další 2 fotografie

Soukromá nemocnice s porodnicí v istanbulské čtvrti Nişantaşı, která je vyhlášená mezi zdejšími celebritami, bude v březnu příštího roku – bude-li to chlapeček – zřejmě svědkyní narození druhé polovičky budoucí reprezentační stoperské dvojice, kterou zatím tvoří jen Marcus Řepka.

Modelka Hanka Mašlíková (31), která prožívá velmi vážnou známost s perspektivou sňatku, totiž odjela s novou posilou istanbulského Fenerbahce a reprezentačním obráncem Michalem Kadlecem (28) na supertajnou dovolenou na Sardinii a fotbalový národ může s nadějí upínat svou mysl na dvě krásná těla, která se milují v příboji na opuštěné bílé pláži a plodí budoucího reprezentanta, nebo přinejhorším modelku s dobrou kopací technikou.

Mašlíková je na romantické dovolené nucena výměnou za genetický materiál obránce nároďáku zkousnout řadu omezení. Dovolenou nesmí nijak reflektovat na Facebooku, ale ono by to bylo i nelogické, když musí už tři měsíce bulvárně lehce paranoidního introverta Kadlece zapírat, a to někdy tak rafinovaně, že by jednoho nenapadlo, že s někým chodí.

Hrdličkám přejeme, ať se dílo podaří, a připomínáme, že je trošku složitější vyřizovat české občanství miminku narozenému v Turecku, tak to hlavně nepodceňte, ať junior ještě nakonec nehraje proti nám.

Mohlo by vás zajímat

Další články